img072-3939-406
HE | EN
img

פעילות לרגעים לא שגרתיים

מחפשים פעילות מרתקת וחדשנית לבניית צוות/ גיבוש שתהדהד עם העובדים שלכם?
אל תחפשו רחוק, "של מי השורה הזאת" פה לפתור את הדילמה. סדנת אימפרוביזציה ייחודית ומלהיבה זו נועדה להגשים את מלוא הפוטנציאל של הצוותים שלך, לטפח תרבות של יצירתיות, פתרון בעיות ושיתוף פעולה דינמי. להלן עשר סיבות אמיתיות מדוע "של מי השורה הזאת" זה הפתרון שאתם מחפשים:

1. אותנטי וניתן להתאמה: "של מי השורה הזאת" אידיאלי עבור מופנמים ומוחצנים כאחד, ויוצר מרחב מכיל עבור כל אחד להשתתף ברמת הנוחות שלו.

2. הגברת החשיבה היצירתית: הסדנה מתחילה במצגת קצרה על חשיבות האלתור והחשיבה היצירתית, מכינה את הקרקע לפתרון בעיות בזמן אמת ובעיקר מחממת את המשתתפים ומכינה את הקרקע לכנות ואמת.

3. מעודד ניסוי וטעייה: הצוותים יתנסו במגוון משימות זיהוי, אלתור, משחק, דיבייט ועוד, וייאלצו להמציא פתרונות יצירתיים, תוך טיפוח תרבות של ניסוי וטעייה שמוכחת, כי בסביבה בטוחה, מובילה לפריצות דרך בדינמיקת חברה / צוות.

4. ממריץ את הצוות שלך: לא עוד פעילות שאפשר לשבת ולחכות שתעבור. בפעילות הזו, כולם לוקחים חלק. משימות מאתגרות ותרגילים קבוצתיים עוזרים למשתתפים להיפתח, משימות שידגדגו למשתתפים בלשון להגיד בקול רם את התשובות ולהעלות את רמות האנרגיה והמורל שלהם תוך תחושת שחרור וסקרנות.

5. בניית ביטחון עצמי: כן כן, הסדנה בנויה לעזור לאנשים להשתחרר מאזורי הנוחות שלהם, לבנות ביטחון עצמי ונכונות לקחת סיכונים.

6. אתגרים לא שגרתיים: המשתתפים לוקחים על עצמם משימות מחוץ לקופסה, כמו "צא מזה", "בלת״מ" ו"פריסטייל״, ״Ted Talk" ועוד, המקדמים לא רק חשיבה חדשנית אך גם יכולת הסתגלות ואדפטציה למצבים מתחלפים, ובמהירות.|

7. מצגות בזמן אמת: תיארתם פעם שתראו עובד שלכם ממציא מצגת שראה על המקום? אז בסדנה שלנו, המשתתפים יעבירו וינחו מצגות שמעולם לא ראו, מה שכמובן מעודד חשיבה מהירה, דמיון מפותח ויצירתיות, אבל מעל לכל – תכינו הבטן שלכם, כי אתם עומדים לצחוק כמו שלא צחקתם עוד.

8. אין לחץ על משתתפים ביישנים: "של מי השורה הזאת" נועד ליצור אווירה קלילה ומהנה ללא כל חובה של אנשים ביישנים להשתתף באופן פעיל, מה שהופך אותה לפעילות אידיאלית עבור כולם.

9. גודל קבוצה אידיאלי: סדנה זו מתאימה לקבוצות של 20 עד 70 איש וניתנת להתאמה לאירועים שונים, כולל מפגשי גיבוש צוותים, ימי עיון, כנסים ועוד. במספר כזה של אנשים ניתן לייצר אינטימיות ואותנטיות שקשה ליצור בפעילויות מסוג אחר הבנויות על אדרנלין ואתגרים שונים.

10. שחרור יצירתיות ואחדות: "של מי השורה הזאת" מבטיחה חוויה טרנספורמטיבית המחייה את הארגון שלך, מטפחת כוח עבודה אג׳ילי, כזה שלא פוחד אם הזיזו לו את הגבינה, מלמד קבלת החלטות חדות ומהירות, תקשורת אפקטיבית, ובעיקר, זווית חדשה מגבשת ומאחדת לצוות שלך.

הסיבה מאחורי למה נוצרה "של מי השורה הזאת" היא לספק חוויה בלתי נשכחת ומעשירה המשלבת הומור עם התפתחות מקצועית. על ידי השתתפות בסדנה הזו, הצוות שלכם יכול לצפות לשבור את המונוטוניות, להגביר את היצירתיות ולהשיג תחושה חדשה של אחדות, קרבה ואף הערצה של האמיצים ביותר שייצאו מהקליפה ויראו עצמם באור חדש. כבר בשלב ההכנה, אנו מבטיחים שהסדנה תואמת את המטרות והתרבות הספציפיות של הארגון שלכם, מה שהופך אותה לפעילות גיבוש ובניית צוות מותאמת אישית, משפיעה ואפקטיבית. אם בא לכם לחוות את האיזון המושלם בין צחוק, יצירתיות וצמיחה אישית, דברו איתנו.

חזרה

מתנות לעובדים – כוחה של מקוריות

לקריאה
מתנות לעובדים

לנצח את הריחוק: גיבוש צוותים בעידן של עבודה מרחוק

בעולם העבודה המשתנה במהירות, גיבוש הצוות וחיזוק שיתוף הפעולה מעולם לא היה קריטי יותר

לקריאה

מתנות לעובדים – כוחה של מקוריות

לקריאה
מתנות לעובדים

לנצח את הריחוק: גיבוש צוותים בעידן של עבודה מרחוק

בעולם העבודה המשתנה במהירות, גיבוש הצוות וחיזוק שיתוף הפעולה מעולם לא היה קריטי יותר

לקריאה