לקוחות וחברות יקרים ויקרות,

בזמנים מאתגרים אלה, כאשר ישראל והקהילות היהודיות ברחבי העולם מתמודדות עם המשבר הנוכחי, אנו ב-Quala עובדים במרץ כדי להחדיר קרן של תקווה, אחדות ואופטימיות לחייהם של אלה שהושפעו מהמלחמה. כטייסי חיל האוויר, אנו מעורבים מאוד במצב ומבינים את החשיבות של יציבות וחוסן בימינו.

אנו מציגים בפניכם את OPTEAMIST

Hearts United : Connection Quest

משחק חדשני לחיילים, משפחות ונפגעי המערכה שנועד לטפח אופטימיות, לכידות ולהגביר חוסן נפשי ורגשי באמצעות משחק נזכיר לכולנו להתרכז בחיים, נציע מעט אסקפיזם, הסחת דעת והרבה כוחות משותפים.

במשחק הזה, כולנו מנצחים ביחד.

OPTEAMIST ממנף את הכוח המדהים של משחק לריפוי והעצמה.

אז מה מקבלים במשחק, בתכל׳ס?

 1. משחק פאזל בנוסח ארץ ישראל
 2. אתר אינטרנטי ממותג וייעודי למשחק
 3. משחק רב פעמי, ניתן לשחק מספר פעמים ולהעביר לחברים 
 4. מזכרת דיגיטלית
 5. פיתוח, חלוקה והפצה עד ליעד
 6. תחושת הצלחה – שיתוף נצחונות ברשת

אנחנו ב Quala מאמינים ומוכיחים פעם אחר פעם כי דווקא בזמנים קשים יש למשחק, דמיון, כיף ואופטימיות משמעות רבה עד לכדי כלים לריפוי ושיפור הרוח הפנימית הניצבת איתנה בזכות משחק בפני הלוחמה הפסיכולוגית הקשה.

המשחק הייחודי הזה מאפשר לחיילים, משפחות מפונות וכוחות רפואה להתחבר, להתחזק ולפתח חוסן קולקטיבי.

רוצה שנחזור אליך?

השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים!

  למה אנחנו יכולים לעזור

  בימים רגילים, משימת העל שלנו בעולם היא לטפח לכידות, ביחד ואופטימיות, ובשעה זו, שהיא הקשה ביותר שישראל ידעה, אנו מרחיבים ומגשימים את המחויבות הזו. אותן משפחות נפגעות / חיילים / צוותי רפואה שחוו פגיעה פיזית ו/ או רגשית יקבלו ערכת משחק שהיא בעצם ערכת רווחה הנועדה להקל, לעזור בהתמודדות עם המתח, לפרק תחושות קשות דרך משחק ולתמוך את העורף.  בזכות התמיכה שלכם, רבים יוכלו לקבל עזרה גדולה בהתמודדות עם המצב.

  בהשתתפותכם, או קנייתכם, תתרמו לפיתוח, ייצור, חלוקה והפצה של לכל מי שצריך ורוצה, בחינם. בין אם אתם חברה שרוצה לתת רגע הפוגה לעובדים שלה, או שיש ביכולתכם לעזור ביחד איתנו לנפגעי המלחמה ולכוחות בשטח שצריכים חוסן נפשי ורגשי, אחדות, רווחה, חיזוק קשרים ואמון.

  אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים

  רק השנה, לצד הפעילויות הקבועות שלנו, עבדנו על עשרות ערכות, פרויקטים ומשחקים הן גלובלים והן לאומיים שהתמקדו בהתמודדות עם אנטישמיות ברחבי העולם, לכידות, חוסן קולקטיבי ותחושת נצחון.

  אנו קוראים לכם להצטרף אלינו למשימה של תקווה וחוסן. על ידי תרומה ל-Quala, אתם הופכים לחלק מהפתרון. תרומתכם תשפיע ישירות על חייהם של רבים, ותציע להם דרך לריפוי, בטחון ואופטימיות.

  מעניין אתכם? דברו איתנו.

  החברות שכבר שיחקו איתנו