פעילויות קבוצתיות מבוססות מציאות מדומה  – Virtual Reality Challenge

אודות האירוע

חווית ה VR (מציאות מדומה) מגיעה עד אליכם לחברה!

מחפשים פעילות חוויתית ומאתגרת? סדנה יוצאת דופן? הרפתקה קבוצתית חכמה וסוחפת? רוצים לתת ערך משמעותי לארגון שלכם?

פיתחנו עבורכם את הפעילות האידיאלית לקבוצות – משחק משימות קבוצתי, תחרותי ואינטילגנטי המשלב חידות, משימות ואתגרים בתוך מציאות מדומה.

הדור הבא של פעילויות הגיבוש החכמות מגיע אליכם למשרד – באמצעות טכנולוגיית VR [מציאות מדומה] אנו מעבירים סדנאות עבודת צוות, גיבוש, ימי כיף ובעיקר – מתאימים עבורך פעילות שהיא גם כיפית וגם בעלת ערך מוסף גדול.

סדנאות המציאות המדומה [VR] שלנו מאפשרות פיתוח צוותים, זיהוי עוצמות בארגון, פיתוח יכולות ואף שיפור משמעותי בתקשורת בין חברי הארגון.

אז, מה היא מציאות מדומה?

נתחיל מזה – מציאות מדומה היא העתיד! באמצעות ערכות חכמות המורכבות על הראש וחיישנים על הידיים – מיוצרת סימולציה של סביבה וירטואלית.
תחשבו על מצב בו אתם נכנסים ומשתתפים במשחק או בסרט אמיתי.

הערכות סורקות את החלל בו אתם נמצאים ומקושרות לשחקנים אחרים הנמצאים לצידכם / במרחק רב מכם. כך שאתם יחד עם קבוצה – נמצאים בעולם אחר, מופלא ושונה.

בעזרת חיישני תנועה חכמים תוכלו לנוע בחלל, כחלק מעלילה / משחק קבוצתי מאתגר עם משימה משותפת.

מה אנחנו עושים?

אנחנו מומחים בפעילויות חכמות ותוכן איכותי לקבוצות.
אנו עושים זאת שנים, ואוהבים לאתגר קבוצות מכלל הסוגים.

היכן ניתן לקיים את הפעילות?

אצלכם! במשרדים, באולם אירועים, בבית פרטי או בגינה. אנחנו מגיעים לכל רחבי הארץ. בנוסף ניתן לקיים את הפעילות במרכז תל אביב, במתחם "קואלה" – שבבעלותנו.

כמה תהיו?

קבוצות – החל מ 3 משתתפים ועד 35 משתתפים בו זמנית.
ניתן לבצע סבבים / הקמת עמדות באירועים – ואז – מספר המשתתפים אינו מוגבל!

למי מתאימה הפעילות?

מציאות מדומה מתאימה לכולם! ילדים, נשים ,גברים, מבוגרים ובעלי מוגבלויות. כולם יכולים להיות חלק !
אנחנו מתאימים את התכנים לפי דרישה ודואגים שהאירוע יותאם אליכם אישית.

פעילויות VR - מציאות מדומה

כשאתם מתכננים את אירוע בניית הצוות הבא שלכם, מחליטים על פעילות גיבוש לחברה, וחושבים על הפעילויות הספציפיות שיכולות לעזור לעובדים לעבוד בסינרגיה ובצורה טובה יותר, לא חסרות אפשרויות. בניית צוות יכולה ללבוש צורות רבות ומטרות שונות דורשות חוויות שונות לחלוטין. כאן נכנסת המציאות המדומה (VR) ככלי רב עוצמה לבניית צוותים. עם VR כל דבר אפשרי. לא משנה מה המטרה שלכם, יש חוויה של מציאות מדומה שיכולה לעזור לגרום לה לקרות.

גמישות זו מושגת באמצעות היכולת של VR ליצור כל סוג של חוויה לצוות שלכם. אנו עוזרים בתכנון אירועים שבהם צוותים נלקחים לעולם וירטואלי בו הם מתבקשים לשתף פעולה אחד עם השני כדי להשיג יעדים בסביבה וירטואלית, או אפילו עידוד תחרות ידידותית באמצעות אתגרי VR שגורמים לכולם להנות. קואלה מציעה פעילויות שיכולות לאפשר לצוות שלכם לעבוד יחד בעולם וירטואלי וליצור זיכרונות שהם לעולם לא ישכחו.

היבט רב עוצמה של שימוש במציאות מדומה לבניית צוות, הוא היכולת לעורר חוויות ודינמיקה קבוצתית מהנה ומרתקת, ולעיתים לשלב אותה עם משימות מהעולם האמיתי ובסדנאות שיפיקו את המירב מהפעילות.

מוכנים לראות את העובדים שלכם מוכיחים את כישורי עבודת הצוות שלהם?

בחווית VR אינטנסיבית זו, אדם אחד לובש משקפי VR כאשר עד שישה חברי צוות מצוידים בהוראות שיעזרו להם לנטרל פצצה וירטואלית. הדרך היחידה להתגבר על אתגר זה היא עבודה משותפת. חוויה זו היא דרך נהדרת לגרום לאנשים לתקשר כדי להשיג מטרה משותפת. את חוויה זו אפשר להעביר לקבוצות עד 40 איש. אל דאגה, גם טכנופובים ישאבו לחוויה הזאת וכל המשתתפים יהנו מפרץ אדרנלין ומהפעילות הצוותית.

אנו ממליצים בחום על פעילות גיבוש חדשנית זו לכל אירוע בו עבודות צוות, שיתוף פעולה, תקשורת והנאה הם נושאים חשובים עבורכם. אמנם אין ספק שהמשתתפים יהנו בטירוף מחווית ה-VR, אך הם גם יקבלו את ההזדמנות לעבוד עם חברי הצוות שלהם בצורה מרגשת, חדשה, תוך שהם רואים אם הם יכולים לשמור על קור רוח תחת לחץ.

רוצה שנחזור אליך?

השאירו פרטים ואנחנו מיד חוזרים!