מאז שהגיע חדר הבריחה הראשון לארץ, הרבה מים זרמו אל הים. כיום, אתם לא חייבים להיכנס לרכב ולנסוע לקראת ההרפתקה. אם אתם אוהבים חידות ואם אתם יודעים להעריך חדרי בריחה מושקעים ומרתקים, אתם יכולים לקבל את כל הטוב הזה, אל המקום שאתם רוצים. חדר בריחה נייד יגיע אליכם, לכל מטרה, לכל תוכנית. הוא יכול להתאים לילדים שלכם, שחוגגים יום הולדת. הוא יכול להתאים למקומות עבודה, שרוצים פעילות גיבוש ועידוד של רוח הצוות. אפשר להזמין חדר בריחה נייד למסיבת גיוס ולמסיבת שחרור, למסיבת רווקות ולבת מצווה, לפעילות בבתי ספר ולעוד אין ספור הזדמנויות אחרות.

פנו וההרפתקה בדרך אליכם

קואלה מתחו את הקונפסט של חדרי בריחה לאין ספור כיוונים מפתיעים. לצד חדר בריחה בתל אביב, במקום מרכזי שמתאים לעד כמה עשרות משתתפים, פותח גם חדר ווירטואלי ואפילו משחק קופסא בסגנון חדרי הרפתקאות מלאי דמיון וחידות. אבל הפעם אנו רוצים להזמין אתכם להרפתקה של חשיבה, של יצירתיות ושל שיתוף פעולה, אצלכם. אתם יכולים לפנות, לקבוע תאריך וצוות מקצועי יעשה את כל היתר. חדר בריחה נייד יגיע אליכם לכל מקום שתרצו, ביום שתרצו, בהתאמה לגיל המשתתפים, לניסיון הקודם שלהם בחדרי בריחה ולכל קונספט של אירוע. אם ריח של הרפתקה וחידות מעוררים בכם כיף גדול, אתם מזמינים וכל הכיף יגיע אליכם.

חידות ומשחק לכל גיל כמעט

חדרי בריחה לא נועדו לפעוטות, אבל כמעט לכל מי שכבר עבר את כיתה א' ואולי קצת את ב', ישנו חדר בריחה שיהלך עליו קסם. חדרי בריחה ניידים יכולים להתאים בול לפעילות חברתית או לפעילות משפחתית. אם אתם רוצים להפתיע את הילדים ואולי עוד כמה ידידים, הזמינו את החדר הנייד ובו חידות ומשחק בהתאמה לכל גיל. אפשר לקבל רמזים מהצוות אם בנקודה מסוימת קצת נתקעים, אך החדרים האיכותיים מתוכננים כך שיותאמו לידע, לניסיון ולגיל של המשתתפים. חידות בשלל דרגות קושי שיאפשרו גם לכם, לילדים שלכם או לעובדים שלכם, ליהנות מחוויה מהנה, עם אתגר והפתעות ושיתוף פעולה, עד להצלחה.