את חדרי הבריחה הרגילים אתם בטוח מכירים נכון?

אם לא, אתם כנראה חיים על כוכב אחר...

חדרי בריחה הם אטרקציה פופולרית, שהתפתחה מאד בשנים האחרונות, אטרקציה שסוחפת אלה המוני משתתפים בכל הגילאים. הרעיון פשוט, יש מתחם שסובב סביב עניין מסוים (סיפור, הרפתקאה) והמשתתפים אמורים להיכנס לתוך המשחק ולפתור אתגרים ומשימות תוך 40-60 דקות. זה יכול להיות סיפור על נסיכה שכלואה בטירה ואתם אלו שאמורים לשחרר אותה, זה יכול להיות משחק על דמות או סיפור אמיתי כמו מבצע אנטבה, והשחקנים אמורים לענות על חידות כדי להתקדם, כתבי חידה, לפתוח מנעולים סודיים ולעבוד ביחד בעבודת צוות ובכיף!

אז יש לנו חידוש מעניין! תוכן סופר מעניין, קליל ואלגנטי לאירוע בר המצווה!

החל מהיום ישנה גם את האפשרות של חדרי בריחה ניידים, המגיעים לכל רחבי הארץ. אם אתם מחפשים חדר בריחה נייד לבר מצווה הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

מה זה אומר?

אז מהו חדר בריחה נייד ואיך זה מתחבר לאירוע חשוב כמו בר מצווה? בדיוק כמו חדרי הבריחה המוכרים, אלו הנייחים שלא הולכים לשום מקום. חדר בריחה נייד בר מצווה זו למעשה התפאורה ואביזרי המשחק שמגיעים לכל מקום, כך שבר המצווה יכולה להיות מעניינת הרבה יותר. כל מה שצריך זו חברה מקצועית שתביא לכם את כל האביזרים הדרושים ותנהל את המשחקים הללו ביד רמה. אלו משחקים שיכולים להתאים לילדים, משחקים שיכולים להתאים למבוגרים, יכולים להתאים לקבוצות קטנות או גדולות יחסית ומה שבטוח הוא שכולם יהנו. חדרי בריחה כאלו יכולים להיות עם סיפורים שמותאמים לבר המצווה על חתן השמחה בכבודו ובעצמו!

איך זה עובד בפועל?

אז איך חדר בריחה נייד בר מצווה עובד בפועל? צוות המפעילים מגיע לאירוע, מקים ופורס על גבי השולחנות ערכות חדרי בריחה ניידים הבנויות מקופסאות, משימות, אלקטרוניקה, חידות והפתעות שונות.

לאחר מכן, צופים המשתתפים בסרטון מגניב המכניס את כולם לאווירה הנכונה ולסיפור אשר סביבו סובב חדר הבריחה. כל מה שצריך הוא שהאורחים יגיעו, יתחלקו לקבוצות לפי שולחנות (5-10 בשולחן) ויתחילו לשחק בטירוף. בדרך כלל באירוע כזה המשחקים יהיו קצרים כדי שכמה שיותר מוזמנים יוכלו ליהנות. הם יגיעו בקבוצות קטנות, ישחקו ויחזרו לאירוע.

למה זה כל כך כדאי? קודם כל כי זה יוצר המון עניין אצל הילדים והמבוגרים. החוויה היא זו שעושה את ההבדל ואין כמו לצאת מבר מצווה עם חוויה מיוחדת. התחרות המגניבה, הצחוקים, האתגר ותחושת הניצחון הם אדירים! חדר בריחה נייד בר מצווה הוא גם אטרקציה שלא שוכחים זמן רב, מה שאומר שהאירוע שלכם עוד יוזכר פעמים רבות, ולחיוב כמובן.