תחרות בריאה, בצוותים, זה משהו שתורם לחיים האישיים ולתרבות הארגונית גם יחד. ואת הפעילות המוכרת מחדרי הבריחה, אפשר כיום להכניס לקונספט חדש ולא פחות מרגש: אונליין – לחשוב, לפצח, להצליח, להתגבש ולהתרגש.

ביחד מרחוק, מרגישים קרוב

פעילויות שבעבר נעשו אך ורק במפגש פיזי נעשות כיום מרחוק, בזום או אונליין. במציאות הנוכחית, שבה פגישות עבודה נעשות אונליין, בתי ספר מלמדים בזום והכל נעשה מרחוק, גם חדרי הבריחה לא נותרים מאחור. אם אתם מחפשים פעילות מגבשת, אפקטיבית, עם פתרון תעלומות, חידות ושפע של הרפתקאות, חדר בריחה אונליין מחכה רק לכם. הוא יכול להתאים לפעילות קבוצתית חברתית, כגיבוש לחברות ובכל מיני מסגרות.

אתגרים ווירטואליים, גם במספרים גדולים

בעוד שחדר בריחה בקונספט המוכר מאפשר פעילות של מספר מוגבל של משתתפים, כאשר עוברים לאונליין, השמיים הם הגבול. חברת קואלה היא דוגמה לחברה שיודעת כל הזמן לצמוח ולהפתיע עם חידושים ברוח הזמן. כאשר ישנם כאלה שחוו את הקורונה כמעצור בלתי עבור, פה לוקחים את הקונספט ומרחיבים אותו לכיוונים חדשים. חדר בריחה אונליין מתאים לפעילות לקבוצות קטנות ועד לארגונים גדולים, בני אלפי אנשים. על מנת לאתגר את צוותי העבודה, כדי לתרום לגיבוש חזק גם בתקופות של אי וודאות ושל עבודה מרחוק, אתגר הצוותים הווירטואלי הוא הדבר הנכון, במקום הנכון. קרוב מתמיד, משיגים אפקטיביות בשילוב עניין. תחרותיות בריאה, שמכניסה פלפל לשגרת החיים ולשגרת העבודה.

הקבוצה שתשתף פעולה – תצליח

כמו כל חדר בריחה, גם חדר בריחה אונליין מתאים לפעילות קבוצתית, שבה השלם גדול מסך חלקיו. גם כאשר משחקים אונליין, הדגש הוא על הביחד. חלוקה לקבוצות קטנות מאפשרת לכל אחד להביא לידי ביטוי את היכולות הטמונות בו, תוך שילוב העזרה ההדדית ושיתופי הפעולה. המשחק הקבוצתי, הפעלת התאים האפורים, התקשורת והשיח בין כל חברי הצוות מעצימים את היחיד ואת הקבוצה. זהו המקום לגבש את המשתתפים, לאפשר להם להכיר דרכי חשיבה חדשות, להתמודד עם לחץ של זמן בסביבה מיוחדת. אתגרים בניהול זמן, הובלת צוות, הגדרת משימות, את כל אלה חווים כולם בהנאה.