סדנת תחקור ארגוני
"אנחנו לא מחפשים את המוכשרים ביותר, אלא את המשתפרים ביותר"

אודות האירוע

הרצאה אינטראקטיבית ומרתקת

הולכים לעיבוד

6 שיעורים מ-30,000 אנשים
הרצאת עיבוד מרתקת לפעילות חדרי הבריחה

אנחנו מגיעים מחיל האוויר. שירתנו כטייסים. למדנו לפתור בעיות. מהר.

הניסיון שלנו מוכיח שכדי לזכור דברים לאורך זמן, גם הגוף צריך להשתתף בפעולת הזיכרון ובעיבוד התובנות, בדיוק כמו שאנחנו זוכרים איך לרכב על אופניים למרות שלא ביצענו את הפעולה הרבה זמן. הגוף זוכר את התנועות שאנחנו עושים.

על סמך התובנה הזו, פיתחנו משחק ייחודי ומרשים שממנו ניתן להפיק תובנות רבות ומגוונות על חיי היום יום שלנו, על ההרגלים שלנו, היכן ניתן להשתפר ומה עדיף לשמר.
המשחק הייחודי שלנו הינו ערכות בריחה ניידות אשר פיתחנו לאור הניסיון הרב שלנו בפתרון בעיות, יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה וכו'. מהערכות הללו ניתן לגבש תובנות רבות ומגוונות על חיי היום יום של כולנו, על העבודה בצוות, שיתוף הפעולה, ראייה מערכתית, ראיית האחר, תחרותיות בריאה וכו'.
בפעילות זו, המשתתפים יחוו את ערכות הבריחה הניידות על בשריהם ולכן כל הנאמר לאחר מכן בהרצאה ייזכר לאורך זמן.

לאחר שראינו 25,000 משחקים בערכות הבריחה הניידות שלנו, גיבשנו שישה שיעורים על התנהלות האדם, התנהגותו באופן יומיומי והעלנו שאלות לדיון הרחב על ההתנהגות הנצפית ומה הדרך הטובה יותר בה לנהוג, מהי הדרך הטובה ביותר לנצח והאם בכלל תחרות הנה דבר חיובי העוזר לאדם להתקדם ולהשיג את מטרותיו.

לאורך ערכות הבריחה הניידות יירשמו הערות והארות על המשתתפים עצמם כך שניתן יהיה לדווח בהרצאה בזמן אמת על דברים שנעשו באופן נכון וכדאי לציין אותם לשבח וכמובן דברים שניתן להשתפר בהם.
(ראוי לציין כי גם ההערות, ההארות והציטוטים שאנו כותבים במהלך הפעילות יכולים להיאמר בכלליות ולא באופן ספציפי על אדם אחד אם הארגון או החברה תציין זאת בפנינו).

בנוסף, במהלך הפעילות אנחנו מנתקים את המשתתפים מחיי היום יום, מהסביבה, מהפלאפון והרשתות החברתיות והם נכנסים באופן אוטומטי לעולם אחר מלא בחידות, משימות, אתגר ותחרותיות.

את הסדנה ניתן לקיים במתחם "קואלה" או בכל מקום אחר שתבחרו.
אנחנו נמצאים בלב תל אביב ( 2 דקות הליכה מעזריאלי)
נשמח לראותכם,
הקואלות.

פתרון בעיות יצירתי - שעה וחצי של קפיצת מדרגה אישית וארגונית

מה הבעיה שלנו?

מה הבעיה בבעיות?
מה משותף לכל מה ''שמפריע'' לנו בחיים?
ולמה יצירתיות היא המענה האידאלי?

בעידן של היום, כלל התחומים שבהם אנחנו עוסקים ומתעסקים עימם הינם דיגיטליים, ועכשוויים. לפעמים החדשנות והקידמה מביאות אותנו לדילמות קשות בהן צריך להמציא מחדש את המוצר, את השיווק וגם את עצמנו. ברגע האמת, אנחנו צריכים לתת תשובות "כאן ועכשיו" וזה לא כל כך קל כמו שזה נשמע ובסוגייה הזו, יצירתיות יכולה להקל על הדילמה ולפתור את הבעיה בדיוק כפי שהעולם מחייב אותנו לעשות. בואו נחשוב רגע: כמה בלת"מים יש לנו ביום? האם אנחנו מספיק יצירתיים לפתור אותם?

במיוחד בשביל זה "קואלה" קיימת- לתת כלים חדשניים כדי לשפר את ההתנהלות היומיומית שלנו כדי להבין טוב יותר מה הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה. כמובן שיש לנו ניסיון רב ועמוק בפתרון בעיות מהיר ויצירתי, אנחנו כולנו מחיל האוויר ובשמיים צריך לתפעל תקלות במינימום זמן ומקסימום יצירתיות. לקחנו את הניסיון מהשמיים והחדרנו אותו לאדמה – בלת"מים יום יומיים שניתן לפתור בקלות.

בסדנא "מה הבעיה שלנו?" פיתחנו כלים מיוחדים לשיפור היצירתיות, פיתוח קו המחשבה וכמובן נלמד איך לפתור בעיות באופן יצירתי לפי מודל חדשני שייצרנו.
בנוסף לכלים הייחודיים שנציג בפניכם, המשתתפים בה יספרו חוויות, יצחקו וכמובן יתחברו וירגישו קרובים יותר אחד לשני.

יש ביכולתנו להתאים את הבעיות והפתרונות לפי בעיות בחברה שצצות באופן קבוע ובנוסף ביכולתנו להתאים את לב הסדנא למה שעל הפרק בחיי החברה.

את הסדנא ניתן לקיים במתחם "קואלה" או בכל מקום אחר שתבחרו.
אנחנו נמצאים בלב תל אביב ( 2 דקות הליכה מעזריאלי)
נשמח לראותכם,
הקואלות.