במציאות של תרבות ארגונית דינאמית, של חתירה להישגים וניצול זמן מקסימלי, אפשר לפעמים לפספס את חשיבות המגע האנושי והאישי. מכיוון שביום יום ישנן משימות שונות, יעדים לביצוע, ישיבות ודיונים, חשוב לייחד זמן ייעודי לטובת גיבוש הצוותים. עוד על חשיבות הגיבוש, איך לבחור סדנת גיבוש ואיזה קונספט מרענן כדאי להכיר – כל מה שחשוב ומעניין לדעת.

קונספט גיבוש הרפתקני וסוחף

ארגון או חברה שרוצים ליצור סביבת עבודה טובה יותר לא יוותרו על פעילות גיבוש מפעם לפעם. באמצעות סדנאות גיבוש צוות עובדים ניתן להשיג תוצאות מדהימות כגון שיפור התקשורת בארגון, העמקת הקשרים הבין אישיים, הטמעת מסרים ניהוליים תוך פעילות חברתית מהנה. אם אתם מחפשים סדנת גיבוש אבל באווירה מאוד מיוחדת, חברת קואלה מציגה שילוב מנצח. הרצאות לעסקים או סדנאות גיבוש צוות עובדים, ביחד עם חדרי בריחה באיכות הכי גבוהה. זהו ללא ספק קונספט גיבוש הרפתקני וסוחף, שכיף לנסות.

לבחור נכון, גיבוש מקצועי

על רקע המבחר הגדול למדי של סדנאות הקיימות, כדאי להכיר דגשים לבחירת הסדנאות המתאימות ביותר. דבר ראשון, אתם צריכים לוודא כי החברה שמקיימת את הסדנאות פועלת בצורה מאוד מקצועית, ללא פשרות. פעילות הגיבוש צריכה להיות מתוכננת עד הפרטים הקטנים ביותר. צריך להיות מאוד ברור מהו הקונספט, אילו מטרות רוצים להשיג, מהו סדר היום. סדנאות גיבוש צוות עובדים צריכות לספק שילוב לא פשוט בכלל. זהו שילוב של הנאה וכיף מצד אחד, ביחד עם תכלית עסקית מצד שני. כאשר הסדנא מתוכננת ומופקת על ידי צוות מקצועי בתכלית, ההנאה מובטחת ומביאה עימה אימפקט עצום הן על העובדים כיחידים והן על העובדים כקבוצה או כצוות עבודה.

סדנאות בערכים שלכם

אתם מאמינים בערך המצוינות? חשוב לכם שהעובדים יעבדו היטב ביחד, גם אם המנהל לא משגיח עליהם בכל רגע ורגע? חשוב לכם שהאווירה בארגון תהיה נעימה, מעודדת מקצועיות, תקשורת וידע? לצורך כך חשוב שתבחרו סדנאות בערכים שלכם. סדנאות שמופקות בערכים הכי גבוהים, עם מרצים או מדריכים שחותרים להשיג את היעדים הרצויים לכם, בשילוב אתגר והנאה.