כשנותנים לילדים פעילות מיוחדת, מהנה ומרתקת, הם פתאום כבר לא מחוברים למחשב. רוצים להעניק לילדים פעילות כיפית, מרתקת, מפתיעה, שאפילו לרגע אחד לא משעממת? זה הזמן להזמין אותם להרפתקה בחדר בריחה. וכדאי לדעת שבשביל זה אתם לא צריכים לנסוע רחוק. למעשה, אתם לא צריכים לנסוע בכלל. אתם יכולים להזמין אליכם, לכל מקום שתרצו חדר בריחה נייד לילדים. אקשן וחידות ועניין, שיספקו תעסוקה מלהיבה, לכל ילד באשר הוא.

זו האטרקציה ליום הולדת

כאשר מארגנים יום הולדת או מסיבה, אם מתכננים בת מצווה או כל אירוע אחר לילדים או לבני הנעורים, חייבים להכניס פנימה פעילות מעניינת. הילדים של היום לא פראיירים והם יודעים טוב מאוד מה מעניין אותם. אם אתם רוצים להקנות לילדים פעילות שמאפשרת להם ליהנות לא רק כיחידים אלא גם בקבוצה, הזמינו עבורם חדר בריחה נייד לילדים, שמקפיץ כל מסיבה. לכל יום הולדת, לפני או אחרי העוגה, הילדים יקבלו הסבר מהצוות, על ההרפתקה שעומדת בפניהם. החדר יכלול המון חידות והרפתקה מעניינת, שמדברת אליהם בדיוק בגובה העיניים. הילדים לא חייבים שיהיה להם ניסיון קודם, מפני שהם יקבלו את כל ההסברים שצריך. החידות הן בדרגות קושי שונות, כך שגם מי שכבר מכיר את הקונספט, ייהנה מאוד. החדר יגיע אליכם, למקום שתרצו, עם צוות שיתפעל את הילדים ויעניק את החוויה ברמה מקצועית, מעניינת, מרתקת וזמינה.

הפתרון גם לאירועים גדולים

בעזרת תכנון נכון והבנה של קונספט האירוע, אפשר לשלב חדר בריחה נייד לילדים, גם באירועים גדולים. חדרים מהסוג הזה יכולים להשתלב גם באירועים פרטיים וגם באירועים ציבוריים. ניתן להזמין ולקבל את החדר הנייד לבתי ספר, לתנועות נוער, לפעילות בבית פרטי ולטובת פעילות בשטחים פתוחים.

מגיע לכם תכנון וביצוע בלי פשרות

לילדים שלכם מגיעה פעילות ברמה גבוהה, לא פחות מזאת שמוצעת לארגונים עסקיים ובימי גיבוש יוקרתיים. הצוות של קואלה מפתח חדרי בריחה בקונספטים שונים, עם השקעה וירידה לפרטים הקטנים. מביאים אליכם את הפעילות והאקשן, לאחר הרבה חשיבה, תכנון וכמובן – ביצוע בלי פשרות.