חדרי בריחה הביאו ארצה חוויה מדהימה של משחק מגבש, הרפתקאות, פתרון חידות, שיתופי פעולה, עד להשגת המטרה. קונספט זה, שמתאים כפעילות חברתית מחד וגם לימי גיבוש וכפעילות ארגונית מאידך, מתקדם לדרך נוספת, ברוח הזמן. אם בארגון שלכם עובדים מרחוק, אם את פגישות העבודה או הישיבות עושים בזום, כעת אתם יכולים להזמין גם חדר בריחה בזום. אל תתנו לתקופת הסגרים להוריד את המורל. עכשיו, יותר תמיד – זה הזמן להיפגש ביחד, בזום, לא רק לישיבות אלא לפעילות גיבוש, אתגר ועניין ללא רגע דל. פעילות בקבוצות קטנות אך גם לארגונים גדולים, עם עד אלפי עובדים.

איך לבחור חדר בריחה בזום

לפני שאתם מזמינים מקום ומתחברים, זכרו כי חדר בריחה בזום זה לא קונספט שעומד בפני עצמו. נכון, פה הצוותים או כל החברים לא צריכים לנסוע לחדר הבריחה, אבל משדרים אליכם חדר בריחה וחידות ומסתורין, שמישהו הגה, חשב, פיתח וייצר. כאשר אתם רוצים פעילות מושקעת, מהנה, מאתגרת באמת, אתם צריכים לדעת שמאחורי הקלעים ישנו צוות שאחראי לתוצאות. חברת קואלה, שזכתה למוניטין בחדרי בריחה קלאסיים והמשיכה משם לחדרי בריחה ניידים, כעת מציעה את האתגר הבא. פעילות בזום, עם אותם ערכים מקצועיים שכדאי להכיר. 

קבלו חידות מגוונות, בשלל דרגות קושי. מגוון סימנים שיעזרו להתקדם צעד צעד, עם רמזים במידה ומרגישים שצריך. תחרות בריאה שבה, הצוות הראשון שפותר את כל האתגרים ומשתף פעולה בצורה חכמה – לוקח את הקופה ומנצח. רוצים פעילות זום, אבל מקצועית ואיכותית, שתרגישו שאתם באמת עובדים, חושבים, מקבלים אתגרים? בחרו את החדר הנכון ותצליחו.

גם בזום, כל היתרונות כבר בפנים

חדר בריחה איכותי מביא עימו שלל יתרונות. הנאה ומצב רוח טוב לצד אתגר. הצלחה אישית לצד הצלחה קבוצתית. הגדרת משימות וחלוקת תפקידים. שיתוף פעולה לצד חשיבה יצירתית. את כל האדרנלין, הכיף והגיבוש המוכרים מחדרי הבריחה הפיזיים, עכשיו גם באונליין. לא צריך להוריד תוכנה או להצטייד בעזרים מיוחדים. יש לכם זום? יודעים לעבוד מרחוק? כעת חדר בריחה בזום מביא אליכם את כל היתרונות המובנים שאתם מחפשים.