חדרי בריחה הפכו ללהיט, תחילה כמשחקי מחשב מרתקים ולאחר מכן גם בעולם הממשי. חדרי בריחה מומלצים מאפשרים לכם לצאת להרפתקה, עתירת פעילות, עם המון חידות, עם אתגרים שצריכים לפתור ביחד, כדי לסיים את המשימה בזמן. תמיד רציתם להרגיש איך זה להציל את העולם או להימלט מסכנה שמאיימת עליכם? מחפשים פעילות פנאי מלהיבה, לכל המשפחה או פעילות שמתאימה ליום גיבוש עבור צוות או כמה צוותים, מהעבודה? קואלה מציגים – חדרי בריחה מומלצים, ללא רגע דל, ללא רגע משעמם. ליהנות מחוויה מאתגרת, מלמדת, מגבשת וכמובן מהנה.

בונים בשבילכם מציאות מושקעת

בתל אביב אפשר למצוא כמה וכמה חדרי בריחה מומלצים, אבל זו לא התמונה המלאה שכדאי להכיר. גם מחוץ לתל אביב אפשר ליהנות מחדרי בריחה מעולים, מומלצים ולמעשה – כאלה שיגיעו אליכם, לכל מקום שתרצו. חברה מקצועית הפכה את הקונספט הוותיק והאהוב לקונספט נייד. חדר עם מלא חידות, הרפתקה מרגשת ודרגות קושי שונות, יגיע אליכם לכל מקום שתרצו. הדבר החשוב הוא שבכל חדר, בין אם בתל אביב או בכל מקום אחר, תראו בעיניים ותרגישו בידיים את ההשקעה. כשבונים בשבילכם מציאות מושקעת, אותנטית, עם חשיבה מאחורי כל פרט ופרט, הנאתכם תהיה שלימה.

מומלץ שלרשותכם יעמוד צוות מנצח

חדרי בריחה מומלצים בגלל האפקטים, החוויות, המשימות והחידות. החדרים המומלצים יהיו מתאימים לכם בדרגת הקושי, ברמת העניין. אך בנוסף ולא פחות חשוב, מומלץ שלרשותכם יעמוד צוות מנצח. את החדר הרי צריך להפעיל צוות מנוסה, שמשלים את החוויה והופך אותה לאיכותית, ברגע האמת. 

תכנון חדר בריחה מעולה זה לא עניין פשוט, אבל גם התפעול היום יומי שלו מחייב יכולות גבוהות. כשלרשותכם עומד צוות מנוסה ומקצועי, שאחראי לכמה מחדרי הבחירה הכי טובים בארץ, שום דבר לא יכול להתפספס. ולמעשה, תוכלו גם לקחת אתכם את החוויה הביתה. ניתן להזמין פעילות אפילו בחדר ווירטואלי. כן, כיום לא צריכים רק לעבוד בזום או להשתתף בקורס אונליין. גם את הגיבוש הצוותי או את הפעילות החברתית שלכם, תוכלו לנסות ביחד אך מרחוק, אונליין. כעת, שום דבר לא יעצור אתכם!