אם אתם קוראים את הדברים הללו, סביר להניח שכבר שמעתם לפחות כמה דברים על הקונספט של חדר בריחה. למעשה, סביר להניח שכבר הייתם בלא מעט חדרים כאלה ואתם כעת מחפשים משהו ברמה הכי גבוהה. לא משהו שרואים כל יום, לא עוד חידות שמרגישות לכם חיוורות או "עוד מאותו דבר". כשאתם בשלים למשהו טוב באמת, אם אתם רוצים להתנסות במשהו מיוחד מאוד, חדרי בריחה הכי טובים בארץ מחכים לכם בקואלה. מגוון פתרונות מיוחדים וחשיבה מחוץ לקופסא, כדי שהנאתכם תהיה שלימה.

אצלנו או אצלכם, בכל קונספט שתרצו

הכי טוב, זאת אומרת עלילה גדולה שבה משולבים המון פרטים קטנים בצורה הדוקה ומעניינת. הכי טוב, זאת אומרת אביזרים ברמה גבוהה מאוד, שתשמחו מאוד לפגוש. הכי טוב, זאת אומרת חדרי בריחה שמתופעלים בצורה מעניינת ומקצועית, תמיד ובשבילכם. 

כדי להביא לכם חדרי בריחה הכי טובים בארץ, התאגדה קבוצה של אנשים שאוהבת חידות, הרפתקאות, עניין וכיף עם הרבה ערך מוסף. אתם יכולים להחליט מהי הדרך שלכם, להצטרף להרפתקה, שבה כל פרט חשוב וכל העלילה מהודקת במיוחד:

  • אתם יכולים להגיע למתחם התל אביב, לחדרי בריחה מושקעים שמתאימים למסיבות, לאירועים, לימי גיבוש, לצוותים. חידות מרתקות, עלילות עם טוויסטים, פעילות שבה כל אחד יכול לתרום משלו והקבוצה שלכם תשתף פעולה בחוויה מדהימה. 
  • אתם יכולים להזמין את אחד מחדרי הבריחה הניידים. חדרים שמביאים עד אליכם את מיטב ההרפתקאות, ללוקיישן הרצוי לכם. זהו פתרון גמיש במיוחד, שמתאים למקומות עבודה, לבתי ספר, אירועים שונים. הכל יתבצע אצלכם, במקום ובזמן הכי נכונים בשבילכם. 
  • אתם יכולים להצטרף לחדרי בריחה הכי טובים, גם באונליין. חדרי בריחה הכי טובים בארץ, עם הרפתקה מושקעת שמתרחשת במציאות הווירטואלית. אתם יושבים בבית או בעבודה, ומשתפים פעולה עם הצוות שלכם, במשימה נגד השעון (או נגד עשרות ואפילו מאות צוותים אחרים, באותו חדר ווירטואלי). 
  • אתם אפילו יכולים להזמין משחק קופסא ייחודי, שאין בשום מקום אחר. חדר בריחה בקופסא, שמתאים למבוגרים, לילדים למשפחות. להפעיל את המוח ביחד, באתגר ועם עניין שיסחוף אתכם יחד.