חדרי בריחה (אסקייפ רום) הפכו לפעילות פנאי מבוקשת בארץ והם משמשים משפחות לצד חברות וארגונים, לצורך ימי גיבוש או פעילות פנאי וכיף. מחפשים אסקייפ רום מומלץ, ברמה הגבוהה ביותר? קואלה מזמינים אתכם להכיר את החוויה שסחפה את מיטב חברות ההיטק, ארגונים עסקיים, בנקים, יחידות צבאיות, בתי ספר ומשפחות.

אסקייפ רום מומלץ – נגיש, מקורי, איכותי

אסקייפ רום מומלץ צריך להיות קודם כל נגיש ואחר מכך מקורי. זו הסיבה שקואלה מאפשרת לכל אחד לבחור את הפתרון הנגיש ביותר למטרותיו. ניתן להגיע לחדרי בריחה מקצועיים ביותר בתל אביב או להזמין חדרי בריחה מעולים, ניידים, שמגיעים אליכם. לא משנה אם אתם עורכים בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת, מסיבת רווקות או יום גיבוש, אתם יכולים להזמין את החדר, עם שלל החידות, ההרפתקאות והמתח, עד אליכם. 

מלבד זאת, הנגישות מביאה את הדברים רמה אחת נוספת למעלה. ניתן להצטרף לפתרון החדש, שנקרא חדר בריחה ווירטואלי (אונליין). אם בגלל הקורונה או מכל סיבה אחרת אתם זקוקים לפתרון מרוחק, ממש כמו בזום, עכשיו זה אפשרי. פתרון מעולה לארגונים, שמאפשר לצוותי עבודה לשתף פעולה, תוך כדי תחרות מול צוותים אחרים. חידות מרתקות בכל מיני דרגות קושי, תסריט מיוחד של פעילות מגבשת והכל – אפשרי מהבית, מהמשרד, מהעבודה, מכל מקום שנוח לכם.

איך מזהים אסקייפ רום מומלץ

כשיש לא מעט חדרי בריחה בסביבה, יתכן שתרצו כמה סימני היכר לצורך זיהוי אסקייפ רום מומלץ באמת. 

  1. הפעילות צריכה להיות מקורית ומיוחדת, לא משהו שגורם לכם לפהק. רגש, עניין, אדרנלין – זה מה שצריך. 
  2. חדר הבריחה צריך להיות עדכני, מתאים לימינו, דינאמי ומתגמל. ההשתתפות וההצלחה מענקים סיפוק אמיתי. 
  3. דרגת קושי שמתאימה לכם. חדר בריחה מומלץ יהיה בדרגת קושי המתאימה לכם. החידות צריכות להיות מעניינות, מאתגרות. החידות יהיו בדרגות קושי שונות, כך שגם חסרי ניסיון וגם בעלי ניסיון יוכלו ליהנות. 
  4. השלם גדול מסך חלקיו השונים. החוויה הכללית צריכה להיות מיוחדת. כל הפרטים הקטנים מאורגנים במקצועיות והתוצאה, חוויה מעניינת, מרתקת, בכל רגע.